Noorte seas kujunes tulevikutöö mäng tõeliseks hitiks

Selle aasta novembrikuu algas noortele suunatud inspireeriva karjäärikonverentsiga "Julgelt tulevikku 2017" Ida-Virumaal. Konverents viis kokku erinevate valdkondade esindajaid ja uudishimulikke noori, et arutada elukestva õppe ja karjääri planeerimise küsimuste üle. Üritusele tuli kohale ligi pool tuhat aktiivset gümnaasiumi ja kutsekooli õpilast.

Konverentsi üheks külalisesinejaks oli Tiia Randma, Kutsekoja OSKA programmi arendusjuht, kes põnevate teemade kõrvalt mängis noortega tulevikutöö-teemalist mängu.
"Noored olid kogu aeg kaasas. See oli hea tunne. Mitmelgi korral tajusin saalis hiirvaikust. Tulevikutöö mäng, mida koos Kutsekoja kolleegidega tuunisime, kujunes tõeliseks hitiks - saalis olid kõik hasardis, aga pärast esinemist, tulid ka nt infolaua töötajad tänama, et nad vaatasid monitorist, oli väga põnev ning nad mängisid kaasa" kommenteerib Tiia.

Mängus saad oma teadmisi proovile panna ning kindlasti teada saada uut ja huvitavat, näiteks millistest ametimeestest tuntakse kõigil tootmisega seotud elualadel suur puudust? Kui tunned, et uudishimu nakatab, ära hakka vastu, vaid alusta mängu mängimisega siin!

Enne mängu alustamist, võta välja oma telefon või tahvelarvuti ning liigu veebilehele www.kahoot.it. Siseta mängu kood ja oma nimi. Küsimusi saad vahetada oma arvutis, vastata aga oma telefoni või tahvelarvuti abiga.